Masque fleurs de Jasmin

bottle8

Кондиционирачка маска за нега и убавина на сите типови коса. Богата со аминокиселини, протеини и хербални масла кои ја зголемуваат еластичноста на косата, оваа деликатна кондиционирачка маска од Јасмин помага во негување, регенерирање и расплеткување на сите типови коса, дури и најсувата коса. Перфектна за да и даде на Вашата коса инстантна убавина, овозможувајќи и да добие сјај, мекост и структура.